Derbowo zapowiada nam się piłkarski weekend. W niedzielę w klasie A Mrągowia II zmierzy się z Salętem Boże, a o tej samej godzinie rozpocznie się spotkanie Hetmana Baranoweo z Żaglem Piecki. Na pewno ciekawie będzie w Szczuczynie, gdzie Mrągowia powalczy o utrzymanie pozycji lidera III ligi.

Mamy już za sobą połowę rundy jesiennej sezonu 2012/13. Bilans zysków i strat dla drużyn z powiatu mrągowskiego jest zdecydowanie na "plus". Mrągowia jest liderem III ligi, świetnie spisują się piłkarze Startu Kozłowo w lidze okręgowej, a w klasie B wszystkie nasze drużyny są na samym szczycie tabeli.

Nieco więcej trzeba wymagać od piłkarzy Mrągowii II, Salętu Boże, Kłobuka Mikołajki i piłkarek UKS Mazury. Ale poczekajmy, to dopiero połowa rundy.

W najbliższy weekend, o utrzymanie pozycji lidera III ligi powalczą piłkarze Mrągowii. Rywal Mrągowii zajmuje aktualnie 9 miejsce w tabeli i ma za sobą serię trzech porażek z rzędu. Mrągowia utrzymuje wysoką formę i na pewno będzie chciała w Szczuczynie zwyciężyć. W Mrągowii na pewno nie zagra Bartosz Sobótka, który wypadł ze składu za nadmiar żółtych kartek.

Piłkarki UKS Mazury po nieudanym rozpoczęciu sezonu pojadą do Kętrzyna na spotkanie z debiutującymi w III lidze kobiet piłkarkami MOSiR Kętrzyn.
 
Ciekawie na pewno będzie w Bartoszycach, gdzie Victoria podejmie Start Kozłowo. Piłkarze Startu udowodnili, że potrafią walczyć z faworytami i na pewno nie przestraszą się aktualnego lidera klasy okręgowej.

Ciekawie będzie w niższych ligach gdzie dojdzie do podwójnych derbów powiatu mrągowskiego. W niedzielę o godzinie 14 rozpoczną się spotkania Mrągowii II z Salętem Boże (klasa A) oraz Hetmana Baranowo z Żaglem Piecki (klasa B).

Ponadto w klasie B lider z Warpun podejmie na swoim boisku ekipę Kowalaka, która aktualnie zajmuje szóste miejsce  w tabeli.

Zapraszamy na stadiony!

III liga
Wissa Szczuczyn - Mrągowia Mrągowo / sobota 29.09 14:00

III liga kobiet
MOSIR Kętrzyn - UKS Mazury Mrągowo / sobota 29.09 14:15

Klasa okręgowa
Victoria Bartoszyce - LZS Start Kozłowo    / sobota 29.09 16:00
Kłobuk Mikołajki - GKS Granica Bezledy    / sobota 29.09 16:00

Klasa A
MKS Mrągowia II Mrągowo    - GLKS Salęt Boże / niedziela 30.09 14:00

Klasa B
UKS Hetman Baranowo - KS Żagiel Piecki / niedziela 30.09 14:00
Fala Warpuny - Kowalak Kowale Oleckie / sobota 29.09 16:00


Dodaj komentarz:

Sonda

Czy jesteś zadowolona(y) z obecnych wydarzeń w radzie miasta i powiatu?

X Zamknij
X Zamknij