Miał być zwrot w Radzie Powiatu Mrągowskiego. Grupie radnych z opozycji, która złożyła wniosek o odwołanie przewodniczącego nie udało się jednak wcielić planu w życie. Tajne głosowanie pokazało, że Bogdan Kossakowski cieszy się wystarczającym poparciem, by nadal sprawować powierzoną mu funkcję.

piątek, 22, marzec 2019 17:19 Czytaj więcej

Wczoraj w sali widowiskowej Centrum Kultury i Turystyki dominowały barwy żółto-czarne. Po raz drugi klub Mrągowia Mrągowo zaprezentował swoich piłkarzy, począwszy od grupy naborowej, a skończywszy na drużynie seniorów. Mamy Was obszerną fotorelację z tego wydarzenia.

piątek, 22, marzec 2019 13:15 Czytaj więcej


Mazuria.tv

O przywróceniu linii kolejowej na odcinku Olsztyn-Mrągowo-Ełk robi się coraz głośniej, a temat rozpala emocje wśród mieszkańców Mrągowa. Kolej wykorzystywana była w kampanii wyborczej, to o nią wnioskują posłowie i zabiegają władze samorządowe. Czy to oznacza, że po naszych torach niebawem zaczną jeździć pociągi?

piątek, 22, marzec 2019 11:05 Czytaj więcej

Zespół Szkół nr 2 w Mrągowie, ma powody do dumy. Odbywający się tam we wtorek wojewódzki konkurs kulinarny o tytuł Mistrza Szkolnej patelni, wyłonił zwycięzców. Do rywalizacji, której tematem było: "Piąta ćwiartka na talerzu - przez żołądek do serca" przystąpiło 12 drużyn, by pod okiem doświadczonych szefów kuchni przygotować najsmaczniejsze danie z podrobów. Mrągowska szkoła zdobyła zaszczytne drugie miejsce!

czwartek, 21, marzec 2019 11:53 Czytaj więcej


Mazuria.tv

Burmistrz Mrągowa Stanisław Bułajewski powołał drugiego swojego zastępcę. Został nim 29-letni Krystian Korzycki.

środa, 20, marzec 2019 09:49 Czytaj więcej

Dzieciństwo i lata szkolne spędziła w Mrągowie. Uczęszczała do Szkoły Podstawowej nr 4, a następnie do mrągowskiego I LO. Obecnie podróżuje między Nowym Jorkiem a Warszawą i w obu miastach pracuje nad swoją karierą muzyczną. Przeczytajcie wywiad z Iwoną Kompałą, piosenkarką występującą pod pseudonimem Ivs Alter.

wtorek, 19, marzec 2019 12:21 Czytaj więcej


Mazuria.tv

W domach mieszkańców gminy Piecki popłynie gaz z sieci. Władze podpisały umowę w sprawie gazyfikacji. Sieć gazowa wraz z przyłączami ma zostać wykonana do końca 2020 roku.

wtorek, 19, marzec 2019 10:00 Czytaj więcej

Druga edycja konkursu Mazurskie Transformacje Taneczne organizowanego przez mrągowskie Centrum Kultury i Turystyki odbędzie się 27 kwietnia. Już dziś zachęcamy młodzież do składania swoich zgłoszeń.

wtorek, 19, marzec 2019 09:54 Czytaj więcej


Mazuria.tv

Trwają prace przy budowie lądowiska dla helikopterów ratunkowych przy ulicy Młodkowskiego w Mrągowie. Jak poinformowały nas władze Szpitala Mrągowskiego im. Michała Kajki, inwestycja, zgodnie z nowym haronogramem, ma zostać oddana do użytku w czerwcu tego roku.

wtorek, 19, marzec 2019 08:18 Czytaj więcej

Maj to zapowiedź lata. Dni stają się dłuższe, a temperatura na zewnątrz wyższa. To doskonały czas na zorganizowanie wypoczynku, szczególnie gdy majowe święta rozpoczynające ten miesiąc pozwolą nam na wykorzystanie tego czasu w pełni. Warto o tym pamiętać już teraz, ponieważ ten gorący termin może zostać zajęty przez inne osoby równie spragnione wypoczynku.

poniedziałek, 18, marzec 2019 13:21 Czytaj więcej


Mazuria.tv

Sonda

Czy weźmiesz udział w tegorocznych wyborach samorządowych

Tak - 87.1%
Nie - 10.5%
Nie podjąłem(-ęłam) decyzji - 1.8%

Głosów ogółem: 171
Głosowanie w tej sondzie zakończyło się w: marzec 2, 2018
X Zamknij
X Zamknij