Straszny makijaż na Halloween strój zombie, czarownicy, czy kostuchy to zawsze sprawdzony i nieśmiertelny pomysł na przebranie.

Jednakże nie zawsze  wystarczy nałożenie na głowę czarnego kaptura, wzięcie do ręki miotły czy też wysmarowanie się krwią aby być najbardziej przerażającą postacią dzisiejszego wieczoru. Świetny efekt możemy uzyskać wykonując prosty makijaż twarzy, z którym poradzi sobie nawet największa amatorka, ponieważ  im bardziej będzie on niedokładny i nieudany tym lepiej. Bardzo ważny jest dobór kosmetyków. Zanim przystąpisz do "upiększania" się  musisz być  zaopatrzona w bardzo jasny podkład i puder, bądź białą farbkę do malowania buzi, czarną  kredkę, cienie do powiek (szary, czarny, fioletowy), czerwoną szminkę do ust. Malowanie twarzy zaczynamy od nałożenia podkładu na twarz po czym przykrywamy ją sypkim pudrem. Podkład możemy zastąpić białą farbką do malowania buzi. Na górnej powiece i tuż pod nią namaluj grube czarne kreski kredką. Możesz także pójść jeszcze o krok dalej, robiąc kilka pociągnięć kredką w górnej partii policzków. Także sięgając po cienie do powiek, nie szczędź i nałóż ich dużą ilość. Ciekawy i przerażający efekt uzyskasz, eksponując sińce pod oczami, używając siwego, czarnego i fioletowego koloru. Usta podkreślamy czerwoną szminką a także dla odrobiny seksapilu tuszujemy rzęsy.
Aby uzyskać efekty specjalne Takie jak na załączonych zdjęciach potrzebna jest duża wiedza z dziedziny charakteryzacji a także profesjonalne kosmetyki do charakteryzacji, które możesz kupić  tylko w profesjonalnym sklepie. Dlatego chętnych i gotowych na przerażający wygląd zapraszam na Charakteryzacje do swojego salonu.

Straszny makijaż na Halloween

Pogoda

Dziś
2°C
deszcz ze śniegiem
1018 hPa
Noc
temp. 1°C
deszcz
1014 hPa
Jutro
temp. 4°C
deszcz
1010 hPa

Sonda

Czy chcesz wprowadzenia dwukandencyjności dla wójtów, burmistrzów i prezydentów miast?

Tak - 61.7%
Nie - 35%
Nie mam zdania - 2.4%

Głosów ogółem: 206
Głosowanie w tej sondzie zakończyło się w: luty 15, 2017