Serwis PAK

Przyszła wiosna, czas zadbać o swoje ciało - radzi Natalia Sałacka, właścicielka salonu Natalii Studio. Przeczytajcie jej najnowszy wpis na blogu.

"Nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że jego osiągniecie wymaga czasu, czas i tak upłynie"

W końcu przyszła upragniona wiosna, a wraz z nią pozytywna energia i nowe siły witalne. Jak można zaobserwować w naturze wszystko zaczyna budzić się do życia. Ptaki zaczynają wyśpiewywać najpiękniejsze pieśni, a z niewyraźnych, ponurych kolorów flory ujaskrawia się prawdziwa magia zieleni.

Kiedy w okresie zimy dni są krótkie, a temperatura nas nie rozpieszcza to nie mamy na nic chęci. Po zimie warto zatem zadbać nie tylko o dobre samopoczucie, ale także o kondycję ciała. Ciepło promieni słonecznych powoduje, że chce nam się spędzać czas na świeżym powietrzu. W związku z tym wiele z nas chciałoby, żeby nasze odsłonięte ciało nie zawstydzało, lecz dawało poczucie wartości jego piękna.

Sposobów na zgrabną sylwetkę jest wiele, w zależności od potrzeby, czasu i chęci. Najważniejszą zasadą w osiągnięciu formy organizmu jest zachowanie korelacji podstawowych czynników, takich jak: odpowiednia dieta i wysiłek fizyczny. Ważnym aspektem jest także pielęgnacja ciała. Przydatne mogą się okazać zabiegi kosmetyczne: zarówno te wykonane domowymi sposobami, jak również profesjonalne wykonane przy użyciu urządzeń kosmetycznych.

W ofercie salonu Natalii Studio można znaleźć zabiegi pielęgnacyjne ciała, z wykorzystaniem urządzeń, estetyczne, jak również masaże. Wstępem do jakichkolwiek zabiegów powinnien być peeling całego ciała, który złuszczy obumarły naskórek, poprawi mikrokrążenie skóry oraz przygotuje skórę do następnych etapów pielęgnacji. 

Najskuteczniejszą metodą w eliminowaniu nadmiaru tkanki tłuszczowej jest lipoliza iniekcyjna. Efektem serii zabiegów jest widoczne wyszczuplenie miejsc poddanych zabiegowi.

Liposukcja ultradźwiękowa jest nowoczesnym,lecz już nieinwazyjnym zabiegiem redukującym złogi tłuszczu i cellulit znajdujące się w obrębie brzucha, ud, talii, bioder i ramion. Zabieg składa się z dwóch części: kawitacji ultradźwiękowej i podczerwieni. Kawitacja ultradźwiękowa działa na komórki tłuszczowe rozrywając je, powodując ich uszkodzenie i przekształcająca je w emulsje. Promieniowanie podczerwone powoduje wzrost temperatury w tkankach i przyspiesza metabolizm tłuszczu.

Uwolniony tłuszcz i toksyny są usuwane z ciała poprzez gruczoły potowe oraz układ limfatyczny i naczyniowy. Modelująco i wyszczuplająco działają przede wszystkim fale radiowe, które nie bez powodu zostały okrzyknięte liftingiem bez skalpela. Natomiast na zauważalne zmniejszenie cellulitu niezastapiona jest seria zabiegów dermomasażem. Dla bardziej wymagających polecamy jednak mezoterapię igłową.

Najprzyjemniejszym zabiegiem, który jest polecany w tak zwanych awaryjnych sytuacjach, kiedy nie możemy na przyklad dopiąć się w ulubioną sukienkę przed wielkim wyjściem jest "Cynamonowe pragnienie". Jest to zabieg wyszczuplajacy, szczególnie polecany na cellulit. W naszym gabinecie jest zabiegiem sztandarowym, gdzie podczas jednego zabiegu można stracić np. w obrębie ud ok. 3-4 cm. Do równie relaksujących zabiegów na ciało zaliczamy masaż.

Nowością w naszym gabinecie jest masaż gorącą czekoladą. Rozgrzana i wchłaniana przez skórę odżywia i rewitalizuje ciało. Poprawia także jędrność i elastycznośc skóry,stymuluje spalanie tkanki tłuszczowej, powodując jednocześnie zwiększenie wydzielania endorfin.

Sposób, w jaki chcemy wymodelować swoją sylwetkę zależy wyłącznie od nas. Wiosna już za pasem, więc nie traćmy czasu i zróbmy coś dla siebie.

Z OKAZJI 4 URODZIN SALONU NATALII STUDIO ZAPRASZAM DO SKORZYSTANIA 10% RABATU NA WSZYTSKIE ZABIEGI KOSMETYCZNE. OFERTA OBOWIĄZUJE DO KOŃCA KWIETNIA.

A z okazji świąt życzymy Państwu, aby Wielkanoc w tym właśnie roku nadeszła z dużym sukcesem u Waszego boku, aby życie układało się Wam zdrowo, zarówno prywatnie jak i zawodowo. Jak najwięcej chwil radosnych, przepięknych świąt i wiosny!

Natalia Sałacka

Budextan art

Dodaj komentarz:

18 Mrongoville - imprezy

https://www.CzesciAUTO24.pl

Sonda

Czy lokalne samorządy pomagają przedsiębiorcom w czasie pandemii?

Tak - 27.6%
Nie - 52.2%
Trudno ocenić - 13.8%

Głosów ogółem: 203
Głosowanie w tej sondzie zakończyło się w: czerwiec 27, 2020
X Zamknij
X Zamknij