Każda z nas zapewne wie ile czasu poświęca się rano przed  lusterkiem na poprawę swojego wyglądu, zlikwidowanie podpuchnięć lub cieni pod oczami, zakamuflowanie niedoskonałości skóry, podkreślenie atutów oraz poprawę własnego samopoczucia. Młodym kobietom, które nie mają problemów z cerą nie powinno zajmować to wiele czasu. Ponadto jak mówią moje klientki:  „Młodym we wszystkim ładnie i dużo im nie trzeba”.

Z wiekiem jednak zaczynają pojawiać się zmarszczki, problemy z pigmentacją skóry, unaczynieniem skóry, a także coraz częściej choroby skóry, między innymi: alergie, uczulenia. Ukrycie tych zmian nie zawsze jest łatwe. Może to wynikać z nieumiejętności pielęgnacji skóry lub niedopasowania kosmetyków. Z wiekiem dochodzą również różne inne dolegliwości, które nie pozwalają na wykonanie makijażu. Mogą to być problemy ze strony układu ruchu, układu krążenia, zmysłów itd. Makijaż permanentny wykonany pod okiem profesjonalisty pozwoli zapomnieć o codziennych trudnościach związanych z makijażem.

Często też z brakiem makijażu może być związana nieumiejętność lub niechęć jego wykonania. Co się dziwić, jeśli nie potrafimy poradzić sobie z bólem zęba idziemy do dentysty, jeśli chcemy zrobić remont w domu bierzemy ekipę remontową. Podobnie z makijażem, najlepiej jest zaufać lingeristce, która wykona perfekcyjny makijaż.

Makijaż permanentny pojawił się w Europie w latach 80 tych. Po raz pierwszy zaprezentowany został na Kongresie Kosmetyczny w Nowym Jorku w 1984 roku. Lata 90-te to początki rozkwitu makijażu permanentnego. Dziś zabieg wykonywany  jest przy użyciu najnowszego i sterowanego mikroprocesora, dzięki czemu jest prawie bezbolesny, a efekty bardziej spektakularne. Do zabiegu stosuje się specjalne higieniczne moduły jednorazowego użytku, co spełnia wymogi sterylności i bezpieczeństwa. Barwniki są pochodzenia mineralnego, nie posiadają środków konserwujących i zapachowych, domieszek ani stabilizatorów. Są również poddane testom dermatologicznym i oftalmologicznym, a także są hipoalergiczne. Nie powodują skutków ubocznych, a w przypadku bardzo silnego alergika, na 4 dni przed planowanym zabiegiem można wykonać test uczuleniowy.

Makijaż permanentny stosuje się nie tylko ze względów podkreślenia urody (można nadać blask i nadać wyraz spojrzeniu, skorygować kształt brwi i zagęścić przerzedzone brwi oraz nadać naturalny, zdrowy kolor ust, jednocześnie poprawiając ich kontur), ale przede wszystkim można poprawić rysy twarzy po wypadkach, operacjach (np. zajęcza warga), bliznach, ubytkach oraz chemioterapii.

Makijaż permanentny jest również najlepszym rozwiązaniem dla każdego, kto niechętnie robi makijaż (na przykład sportowcy), a mimo wszystko chciałby wyglądać ładnie i świeżo. Polecany jest dla kobiet, które nigdy nie mają czasu, noszących okulary i soczewki kontaktowe, dla kobiet uczulonych na kosmetyki kolorowe, dla tych, którzy chcieliby dokonać trwałej korekty swojej naturalnej urody.

W Natalii Studio istnieje możliwość wykonania makijażu permanentnego od ponad dwóch lat. Zostałam przeszkolona na temat każdego etapu wykonania takiego makijażu, technik wykonania perfekcyjnego eyelinera, permanentnych brwi metoda cieniowania oraz włos po włosie, a także wykonania konturu ust z cieniowaniem i wypełnieniem.

Zapraszam do zapoznania się z naszą ofertą na stronie www.nataliistudio.pl

Natalia Sałacka

{jcomments off}

Budextan art

Dodaj komentarz:

18 Mrongoville - imprezy

https://www.CzesciAUTO24.pl

Sonda

Czy lokalne samorządy pomagają przedsiębiorcom w czasie pandemii?

Tak - 27.6%
Nie - 52.2%
Trudno ocenić - 13.8%

Głosów ogółem: 203
Głosowanie w tej sondzie zakończyło się w: czerwiec 27, 2020
X Zamknij
X Zamknij