Budextan Oficerska

- Piękno to pojęcie względne, każdemu podoba się coś innego. Nie każdy potrafi pokazać to, co ma w sobie pięknego. Sztuką jest wydobyć je z wnętrza, bo
każda kobieta jest piękna, tylko nie każda umie to podkreślić. Czasem wystarczy zmienić image, dobrać odpowiedni makijaż, zrobić fryzurę, by lepiej wyglądać - mówi Natalia Sałacka, właścicielka Natalii Studio w Mrągowie. Dziś debiutuje na naszych łamach i będzie się dzielić z Państwem swoimi spostrzeżeniami dotyczącymi urody, makijażu i kosmetyków.

Kurs wizażu powinien być wpisany w nasz grafik zajęć w szkole. Na takich zajęciach można zdobyć cenne informacje na temat makijażu, stylizacji fryzur, wizażu, kosmetyki, analizy kolorystycznej, kreowania wizerunku i innych. Najcenniejsze są lekcje, gdy można wykonać wiedzę w praktyce. Każda kobieta pragnie, aby sprawnie operować cieniami do powiek, znać taktyki nakładania różu, wiedzieć jak podnieść łuk brwiowy, by unieść opadająca powiekę czy powiększyć optycznie usta. Tajniki wizażu sprawiły, że odkryłam w sobie żyłkę do tworzenia piękna.

Od ponad 8 lat szkolę się w branży kosmetycznej, a przygodę rozpoczęłam właśnie od szkoły wizażu. Uwielbiam projektować radość na twarzy, kreować łzy szczęścia i sprawiać, by ktoś zobaczył swoje piękno. Zapraszam do poznania mojej pasji. Salon kosmetyczny Natalii Studio znajduje się w sercu Mrągowa, na ulicy Staromiejskiej 1.

Stylowy, przestronny lokal zaprasza do spędzenia czasu oraz skorzystania z bogatej oferty kosmetycznej. Można tu wykonać zabiegi z zakresu kosmetologii estetycznej, pielęgnacji twarzy, pielęgnacji ciała, peelingi kosmetyczne i medyczne, laseroterapię, makijaż okazjonalny i permanentny, stylizację brwi i rzęs, przedłużanie rzęs, manicure tradycyjny i hybrydowy, pedicure leczniczy, stylizację paznokci, depilację, kosmetykę męską oraz masaż.

Salon wyposażony jest w najnowszej klasy autoklaw, dzięki czemu narzędzia wykorzystywane do zabiegów są sterylizowane,co spełnia najwyższe normy medyczne.

Używamy jednorazowych materiałów zabiegowych (jednorazowo!!!) oraz profesjonalnej dezynfekcji na każdym etapie wykonywania pracy. Zespół, który tworzymy jest bardzo dobrze przygotowany do swojej pracy, zarówno pod względem wykształcenia, jak i doświadczenia. Stawiając sobie nowe cele i spełniając potrzeby naszych klientów śledzimy nowinki kosmetologiczne oraz uczestniczymy w różnorodnych szkoleniach. Natalii Studio inwestuje w w pozytywną atmosferę i samopoczucie klientów.

Najważniejsza dla nas jest szczera rozmowa z klientem, poznanie jego potrzeb i oczekiwań, do których przygotowujemy rzetelną kurację oraz dbamy o bezpieczeństwo i higienę wykonywania zabiegów kosmetycznych.  

Zapraszam!

Natalia Sałacka

www.nataliistudio.pl

Znajdź mnie na facebook'u.

{jcomments off}

Słowa kluczowe:
Natalia Sałacka blog 
Budextan art

Dodaj komentarz:

18 Mrongoville - imprezy

https://www.CzesciAUTO24.pl

Sonda

Czy lokalne samorządy pomagają przedsiębiorcom w czasie pandemii?

Tak - 27.6%
Nie - 52.2%
Trudno ocenić - 13.8%

Głosów ogółem: 203
Głosowanie w tej sondzie zakończyło się w: czerwiec 27, 2020
X Zamknij
X Zamknij