Pierwszy dzień Festiwalu Weselnych Przebojów [zdjęcia]

Piątkowy wieczór był pierwszym dniem Festiwalu Weselnych Przebojów w Mrągowie. Na scenie pojawiło się sporo gwiazd polskiej muzyki tanecznej. Obejrzyjcie zdjęcia z mrągowskiego amfiteatru!

Z miłości do zabytkowych motocykli założyli stowarzyszenie

Na co dzień pracują na terenie naszego powiatu, za to po godzinach każdą wolną chwilę spędzają na naprawianiu i odrestaurowywaniu motocykli, którym chcą podarować drugie życie. Stowarzyszenie Miłośników Motocykli Zabytkowych Kruk z Mrągowa oficjalnie powstało w bieżącym roku, choć nieformalnie działa już znacznie dłużej. O planach, nowych przedsięwzięciach i początkach rozmawialiśmy z Dariuszem Krukiem, współzałożycielem stowarzyszenia.

"Bądź piękna na wiosnę". Odcinek finałowy!

Ewa z Mrągowa to laureatka konkursu, w którym główną nagrodą była metamorfoza z Salonem Kosmetycznym Natalii Studio. Pod okiem specjalistów, Agnieszki Niziołek – dietetyk, Maćka Kazmierskiego – trenera personalnego i kosmetologom z Natalii Studio, przez okres trzech miesięcy Ewa ciężko pracowała nad swoim nowym wizerunkiem. Zapraszamy do obejrzenia ostatniego, finałowego odcinka mrągowskich metamorfoz.

Nauczyciele na kolejnym stażu w ramach Erasmus+

Kolejna grupa nauczycieli z mrągowskich szkół zawodowych: Zespołu Szkół Nr 2 i Zespołu Szkól Zawodowych, w ramach programu Erasmus+ przebywa na stażach zagranicznych w portugalskiej Apuli.

Dziś w nocy wybuchł pożar w domu jednorodzinnym na osiedlu Nikutowo w Mrągowie. Mieszkańcy bezpiecznie ewakuowali się z budynku, ale na miejscu okazało się, że pomocy potrzebuje ich czworonożny domownik.

Ratownicy medyczni otrzymali zgłoszenie dzisiejszej nocy o godz. 1:38. Na miejscu okazało się, że mieszkańcy domu nie potrzebują pomocy, ale ich czworonożny pupil „uskarża się” na dolegliwości.

– Mieszkańcy nie uskarżali się na żadne dolegliwości, ucierpiał ich pies. Zwierzę przewracało się, kaszlało, wymiotowało – przekazał nam Tomasz Charaziński z mrągowskiego SOR-u.

Ratownikom medycznym udało się uratować poszkodowanego psa. Zwierzę otrzymało tlen i po kilkunastu minutach jego stan się poprawił.

red.


Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Komentarze  

# Gal anonim (IP: 31.0.*.220) 2017-07-21 20:36
Dom się palił w Nikutowie a nie na os. Nikutowo.... a to jest duża różnica...
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Wiktor (IP: 78.8.*.104) 2017-07-21 16:52
Dziadostwo!!!!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Zuzanna Dzierwa (IP: 178.36.*.8) 2017-07-21 15:04
Współczuję pogorzelcom, dobrze jednak, że fizycznie nie ucierpieli.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować

https://www.CzesciAUTO24.pl

Sonda

Czy weźmiesz udział w tegorocznych wyborach samorządowych

Tak - 87.1%
Nie - 10.5%
Nie podjąłem(-ęłam) decyzji - 1.8%

Głosów ogółem: 171
Głosowanie w tej sondzie zakończyło się w: marzec 2, 2018

Blogi

X Zamknij
X Zamknij